Отзывы

Три години екскурсії містом, а вражень на роки

Оценка 5 из 5
16.11.2023

Дякую пану Юрію за цікавезну екскурсію Ужгородом. Поводив по цікавим місцям, показав те, чого не нагуглиш. Ідеально, якщо є всього день -два, а історію та колорит міста хочеться відчути сповна.

Ірина

Високи Татри- то любов з першого погляду!

Оценка 5 из 5
21.03.2023

Прекрасна двох денна екскурсія до Словаччини. Гори, печера, замки, храми. Все без поспіху роздивилися, набралися нових вражень. Щиро раджу!

Людмила

Чудова подорож Словаччиною з Юрієм Яновським! Рекомендую всім!!!

Оценка 5 из 5
19.09.2022

Дякую Гіду Юрію за таку можливість побачити стільки дивовижних місць Словаччини. Спішський град зачаровує своєю величчю! ЛевОча та Кежмарок просто закохують у себе своєю мальовничістю!! Рекомендую цю екскурсію всім!!! Цікава, інформаційно насичена.

Олена

Екскурсія «щастя» 14.08.2022і

Оценка 5 из 5
15.08.2022

Вдячна Юрію Яновському за “щастя”, яке він дарував нам з екскурсією по Берегівському р-ну. Як завжди, його розповіді цікаві, змістовні і тонізуючі🥰. Рекомендую всім подорожувати з Ю. Яновським!!!

Тетяна

Дякую за чудову подорож..

Оценка 5 из 5
08.11.2021

Дякую Юрiю Яновському за чудову подорож до Угорщини: Токай,з його чудовими дегустацiями бiлих вин, Печери пiд Мiшкольцем, Лiло Фюред та іiншiі iсця..Дякую за гарнi іiсторичнi екскурси, легенди…Побiльше би таких справжнiх людей, то й свiт став би набагато кращим..

Людмила

Оставьте ваш отзыв