Відкриваємо Угорщину, відпочиваючи по угорськи

0 Коментарів

Слово – Hungarikum, вміщує в себе всю Угорщину і наша подорож, допоможе відкрити цей дивовижний світ. Про загадкові Токайські вина ми чули ще з дитинства, але настав час зробити свої відкриття. Серед заплутаних вуличок, в старому винному підвалі відбудеться дегустація  знаменитого вина «Асу», що стало легендою світового виноробства. У місті Серенч, що перекладається як «щасливий» ви зможете спробувати знаменитий серенчскій шоколад. Ну а Мішкольц відкриє всю красу найбільших в Угорщині сталактитових печер.

На нас чекає прогулянка надзвичайно мальовничим парком Ліллофюред, створеному за законами гармонії, де спокій природи порушує лише шум найвищого в Угорщині водоспаду. І звичайно ж, ви відвідаєте термальні купальні Мішкольцтопольцо, що розташовані в природних карстових печерах. Ці єдині в Європі унікальні купальні, дарують всім бажаючим здоров’я і позитив.

Повертаючись до дому ми обов’язково зупинимося в одному з гіпермаркетів, де по бажанню придбаєте ексклюзивні угорські продукти – Хунгарікуми, щоб привезти додому шматочок Угорщини.

Детальніше