Відкриваємо загадковий Мараморош

0 Коментарів

Всього за один день, ми пропонуємо зруйнувати стереотипи, відкривши дивовижну і загадкову Румунію. Старовинне трансільванське місто Бая-Маре здивує не тільки своєю доглянутістю, але й архітектурою і захоплюючою історією. Потішить вас і гіпермаркет «VIVO Plaza», де ви при бажанні зможете не тільки пообідати, випити запашної кави, але й поринувши у румунське різноманіття віддатися шопінгу.

 Далі, підкорюючи карпатські гірські перевали, ми опинимося в дивовижному монастирі Бирсана, внесеному до світової спадщини ЮНЕСКО. Це місце славиться не тільки унікальними дерев’яними храмами Мараморошської готики, але і духовною атмосферою та надзвичайною красою. У знаменитому монастирі Сепинца Перрі, ми знову познайомимося з національною румунською архітектурою, побачивши найвищу в Європі дерев’яну споруду.

Вас неодмінно вразить сама культура Марамуреша, що прийшла з глибини століть. Багато місцевих жителів ще й досі мешкають в дерев’яних будинках з величезними різьбленими воротами і носять національний румунський одяг. Обов’язково зупинимося на гірському перевалі, звідки відкриваються мальовничі краєвиди Румунських Карпат.Румунія вміє приємно здивувати. Не вірите? Переконайтеся самі !!!

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *