Вражаюча Трансільванія за два дні.

0 Коментарів

Ви хочете відвідати вражаючі місця, куди інші не наважилися потрапити? Середньовічні міста та фортеці, дивовижна історія, унікальні об’єкти, чарівна природа, запаморочливі фото та відкриття, що перевертають свідомість. І все це за два дні. Вже саме слово Трансільванія, немов відлуння містичної загадки. Ця екскурсія переверне ваше уявлення про Румунію, а друзів змусить заздрити і теж зібратися досліджувати цю дивовижну країну.

               Знайомство з родзинками Румунії, ми почнемо в місті Турда, де спустившись соляну шахту, опинимося ніби в паралельному світі. Не випадково ця вражаюча підземна пам’ятка увійшла в ТОП 25 самих незвичайних місць на землі.

               Внесене до списку спадщини ЮНЕСКО, місто-фортеця Сігішоара, це – середньовічна Німеччина по румунські. Напевно не випадково саме тут народився Дракула. Кольорові старовинні будиночки і вузькі криві вулички в оточенні башт та фортечних мурів, зберігають дух минулого. Це немов подорож у часі, де порушує тишу та провінційний спокій, лише бій старовинних курантів, що на часовий вежі.

               Наступним ми відкриємо величний Кронштадт, який нині називають Брашов. Це місто, яке ще іменують румунським Зальцбургом, розповість про славні часи Трансільванії. Чорна церква, ратуша, будинки, храми, площі і унікальні вулиці, тут сповнені таємниць і загадок. Пройшовши по найкоротшій і вузькій вуличці Румунії, ми обов’язково по бешкетуємо, залишивши на пам’ять свій настінний автограф.

               Другий день здійснить мрію багатьох із вас і для цього ми вирушимо на пошуки легендарного графа Дракули. Румунський замок Бран, став, мало не символом країни, адже саме його пов’язують з ім’ям містичного графа вампіра. Гордо підносячись на неприступній скелі, замок дійшов до наших днів у своєму первозданному вигляді. Тут ми не тільки познайомимося із вражаючою красою середньовічної фортеці, але й розвіємо багато легенд, дізнавшись істину що до Влада Цепеша.

               Приїхавши до Румунії, буде дуже не розумним оминути своєю увагою королівську резиденцію Пелеш, що справедливо вважається одним з найкрасивіших палаців світу. Цей палац, представляючи різноманітність європейської архітектури, став дивом свого часу, поєднавши останні досягнення людства і приголомшливу красу. Тут немає кричущого багатства, усюди панує велич, гармонія і досконалість. У палаці тиша, дивує що всі туристи, вражені цією красою в спілкуванні переходять на шепіт.

               Завершує знайомство з Трансільванією екскурсія по місту Сібіу, що внесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Завдяки старовинній архітектурі, що збереглася у відмінному стані, це місто в 2007 році, було оголошено культурною столицею Європи. Безліч цікавих родзинок і пам’яток історії, зробили Сібіу надзвичайно гарним та захоплюючим, де кожен будинок і вулиця розкаже багато цікавого.

            Але це ще не все, адже Трансільванія кличе новими відкриттями!

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *