Височінь та глибина Спишских чар

0 Коментарів

Ласкаво просимо в Словаччину! Один з найкрасивіших регіонів цієї країни – Спиш, відкриє вам чарівну красу Татранських гір і цікаві середньовічні міста, де на вулицях зупинився час.

Подорожуючи Словаччиною, треба обов’язково побачити Спішський град, який вважається самою знаковою пам’яткою країни. Масштаби і велич замку незмінно вражають навіть бувалих туристів.

Серед міст Спішського краю, особливе місце займає Левоча, що внесений до світової спадщини ЮНЕСКО. Старий Левоча немов би застряг в минулому, в повній мірі зберігши своє середньовічне обличчя. Прогулянка старовинними вуличками, перетворюється на подорож у часі.

Впродовж всієї екскурсії, ми будемо бачити чарівні та величні словацькі Високі Татри, що вважаються найвищою та наймальовничішою частиною Карпатських гір. Біля підніжжя гірських масивів Високих Татр розташувалося місто Кежмарок, де кожна вуличка зберегла чарівність минулого, але особливою гордістю стала міська цитадель. Кежмарский замок вважається одним з найбільш добре збережених замків Словаччини, даруючи своїм дослідникам цікаві відкриття.

В околицях Кежмарка можна відвідати дегустацію і побачити як виробляється самий знаковий алкогольний напій Словаччини – «Татранський Чай» (Tatra Tea).

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *