Екскурсія Виноградово

0 Коментарів

Є в Закарпатті дуже цікавий регіон, який через незнання обходять увагою і дуже даремно, адже цікаве тут на кожному кроці!

Дорога до мети, міста – Виноградово, нам подарує красу природи і нові відкриття, першим з яких стане прогулянка по дуже цікавому і мальовничому дендропарку. Зупинившись в затишному кафе, гурмани зможуть спробувати справжню «каву по закарпатські», що стала легендою.

 В околицях Виноградово, саме час потрапити на загадкові руїни Виноградівського замку «Канків», де колись знімалися епізоди шедевра кінематографа «Табір йде в небо». Прогулянка по головній вулиці старовинного містечка, подарує нові відкриття серед провінційного спокою.

 Відвідавши буйволячу ферму, що визнана однією з найнесподіваніших родзинок Закарпаття, ви не тільки особисто познайомитеся із цими екзотичними тваринами, але й візьмете участь в дегустації ЕКО-продукції що виробляється на фермі.

 В угорському селі Четфалва (Csetfalva), ми близько познайомимося із шедевром дерев’яної архітектури, який по праву вважається найвищою дерев’яною дзвіницею в Україні. Село персиків Бене (Bene), здивує своєю екзотикою та колоритом. Є тут ще одна цікавинка – унікальна реформатська церква-фортеця, що неодмінно зачаровує своїм граціозним виглядом. У цій подорожі на вас чекають ще безліч інших цікавих відкриттів що зроблять цей день незабутнім

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *