Екскурсії в карпатські замки

0 Коментарів

Старовинні замки визнано вважаються одними з найяскравіших родзинок Закарпаття, серед яких особливе місце займає «Паланок», вражаючий відвідувачів міццю та величчю. На вас чекають захоплююча історія загадкової Трансільванії, а з бастіонів фортеці відкриються величні краєвиди Карпатських гір.

Відвідавши в Мукачево, ми обов’язково з екскурсією пройдемо по цьому затишному місту, а далі відправимося в загадковий замок «Сент Міклош», де колись вирішувалася доля Європи. В цьому замку ви не тільки відвідаєте справжній потаємний хід, побуваєте в старовинних палатах, але й дізнаєтеся про захоплюючу історію кохання трансільванської княгині Ілони Зріні, яка вміла не тільки воювати, але і по справжньому любити.

Створений генієм кращих архітекторів Європи і розташований серед неймовірної природної краси, Замок Шенборнів став справжнім витвором мистецтва. Тут ще й досі збереглася чарівність старої Європи, завдяки чому в стінах палацу знімалося багато кінофільмів. У старому замковому парку, розташованому серед карпатського букового лісу, росте безліч екзотичних рослин. Особливу славу має «Джерело краси», вода якого не тільки дарує здоров’я, але ще й молодість та вроду.

Як приємний бонус, на території парку працює місцевий риночок, де ви зможете купити не тільки сувеніри, але і справжню Закарпатську контрабанду

Детальніше

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *